Zaregistrujte se do Českého hokeje a získejte příspěvek na první výstroj

phpkd06p0

Staňte se součástí hokejové rodiny

Hrajte hokej organizovaně a získejte příspěvek na vaši první výstroj. Každý, kdo se rozhodne stát aktivním hokejistou a nedovršil věku 10 let, a klub jej zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Jedinou podmínkou k získání poukazu je být v momentu registrace do Českého hokeje zapsán do projektu Pojď hrát hokej. Zápis do projektu je možné provést jak na akcích Týden hokeje prostřednictvím tištěného formuláře, tak i on-line na webu zde.

Přečtěte si také článek: Jak získat a uplatnit poukaz na hokejové vybavení?

Jak se ke mně poukaz dostane?

Jednoduše prostřednictvím emailu a to přibližně do jednoho měsíce po provedení registrace do Českého hokeje. Součástí emailu, který obdržíte, bude i slevový poukaz v hodnotě 1500 Kč s vašimi údaji a unikátním kódem. Tento poukaz si jednoduše vytisknete a uplatníte ve vybraných hokejových obchodech. Další variantou je uplatnění poukazu při nákupu na e-shopu.

Kde, kdy a na jaké zboží mohu poukaz uplatnit?

S vytištěným poukazem zajdete na vybrané prodejny s hokejovým vybavením a tam slevu uplatníte. Seznam prodejen vám bude poslán společně s poukazem a bude se postupně rozšiřovat, abychom vám co nejvíce zjednodušili cestu k prvnímu hokejovému vybavení. Platnost poukazu je přibližně 6 měsíců od data jeho vystavení. Poukaz je nepřenosný a platí pouze při nákupu hokejové výstroje CCM (brusle, hokejka, jednotlivé chrániče, helma, ribano - sportovní textil). Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat v plné výši. Poukaz nelze poukaz uplatnit na zlevněné zboží.

Další variantou je použití poukazu při nákupu na e-shopu. Na www.stridasport.cz vyberte požadované zboží, zvolte jeho množství (bílý obdélník) a vložte do nákupního košíku. Pro dokončení objednávky je třeba vyplnit kontaktní údaje. Způsob dopravy volte vždy dobírkou, v rámci projektu Pojď hrát hokej vám nebude účtována doprava. Posledním krokem před odesláním objednávky je vyplnění čísla vašeho poukazu do pole "poznámka" (vpravo dole, část 05 Osobní údaje), poté objednávku potvrdíte a odešlete.

Kromě objednání zboží přepošlete obdržený e-mail od Českého hokeje se samotným poukazem na jana@stridasport.cz (s případnými dotazy se obracejte na Tomáše Kresse z Českého hokeje na tel. +420 777 145 999, nebo přímo na Střída sport na tel.: +420 460 000 251). Následně proběhne kontrola pravosti. Pokud bude vše v pořádku, bude vaše objednávka expedována, v opačném případě vás budeme kontaktovat. Před dodáním zboží obdržíte e-mailem fakturu, která bude ponížena o cenu dopravy a hodnotu poukazu. Částku na faktuře uhradíte přepravci dobírkou.

Věříme, že spolu s podporou, kterou získáváte ze strany klubů, vám tato poskytnutá výhoda zjednoduší váš vstup do hokejové rodiny. Těšíme se na vás a přejeme hodně zdaru na vaší hokejové cestě.

 

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“