Regionální trenéři

phpJQj95v

Projekt regionálních trenérů, který Český svaz ledního hokeje spustil v říjnu roku 2013, má za úkol především zajistit zlepšení kvality sportovního programu ve všech městech s mládežnickými oddíly (s výjimkou Akademií ČSLH, které mají vlastní koncept podpory).

Regionální trenéři pomáhají ve sjednocování metodiky výuky mládeže v jednotlivých krajích a zároveň kontrolují další projekt ČSLH nesoucí název Trenéři do malých klubů. O to vše se v současné době stará celkem 25 mužů – 4 vedoucí regionální trenéři, kteří mají na starost dalších 21 koučů.

Regionální trenéři poskytují trenérům mládeže v jednotlivých klubech metodické plány, pořádají ukázkové tréninky s přímou demonstrací nových trendů v hokeji a v poslední době se snaží především o edukaci v oblasti výuky bruslení, všeobecného rozvoje mimo led nebo koncepci dlouhodobého rozvoje hráčů. Další informace naleznete na webových stránkách ČSLH.


Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“

Podpora a rozvoj

TOPlist