Týden hokeje v Třemošné

Týden hokeje v Třemošné

Jak vypadala akce Pojď hrát hokej v Třemošné? Čtěte níže!

Banner

Od 16:30 začali první zájemci přicházet na náš zimní stadion v Třemošné. U vstupu rodiče obdrželi prvotní informace, informační brožury a děti dostaly ihned při příchodu papírovou přilbu Meteoru Třemošná a placku s logem ČH.
 
Po krátkém zdržení u recepce byli rodiče dále nasměrováni do šatny, ve které probíhala registrace. Rodiče vyplňovali formuláře a děti se těšily ze svého dresu. Dále pokračovalo putování po zimním stadionu cestou kolem skladu, kde jsme těm, kteří potřebovali půjčit brusle, helmu nebo rukavice zapůjčili naše vybavení. Ti, kteří byli vybaveni na program dostatečně, pokračovali do šaten, které byly nováčkům k dispozici.

Od 16:45 byl připraven pro děti program v tělocvičně, kde si děti vyzkoušely pod dohledem trenérů zábavné hry. Zatímco se děti bavily v tělocvičně, rodiče byli informováni krátkou prezentací v salónku restaurace. Poté jsme s rodiči obešli zimní stadion, zhlédli trénink naší základny, podívali se do zázemí našich šaten, prohlédli si klubové venkovní hřiště a střelnici, nahlédli jsme do posilovny a nakonec jsme zavítali do tělocvičny, kde děti právě „trénovaly“.

Dále již následoval program na ledě, kde v jedné třetině probíhal ukázkový trénink našich druháčků. Ve zbylých dvou třetinách probíhalo první seznámení s ledovou plochou našich nováčků. Děti si zahrály na veverky, povozily se na ledě, vyzkoušely si překážkovou dráhu a vyzkoušely si, jaké to je, dát branku. Také jsme se podívali, jak ti velcí kluci už umí hrát hokej.

Po závěrečné fotce odcházela většina dětí nadšena, rodiče seznámeni s prostředím a informacemi. Za kolektiv pořadatelů této akce jsme byli rovněž spokojeni. Akce proběhla hladce, děti se bavily a my se již teď těšíme na další shledání s našimi nováčky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Třemošné najdete zde.

Citáty

phpzDiBkV
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Hokej je krásný týmový sport, ve kterém je možné prožít plno skvělých momentů.“