Týden hokeje v Chrudimi

Týden hokeje v Chrudimi

Náš hokejový klub se již posedmé zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný Českým hokejem, který má za cíl podpořit propagaci hokeje, nábory a přivést do klubů v celé ČR více dětí.

Banner

Jak jste možná zaregistrovali v rámci propagace tohoto projektu, v pondělí 20.1.2020 v podvečerních hodinách se na našem zimním stadionu konala akce Týden hokeje. Její zorganizování v souladu s pravidly stanovenými Českým hokejem si vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh stál za to, výsledek naplnil cíle a očekávání.

Na zimním stadionu bylo přítomno téměř 50 účastníků a zájem zapojit se do hokeje potvrdilo přihláškou 9 dětí, resp. jejich rodičů. Akce splnila svůj účel a má svůj přínos pro náš klub. Proto jsme připraveni na její zorganizování v dalším termínu - v září 2020.

Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev a funkcionářů našeho klubu.

Dovolte mi, abych jim všem touto cestou vyjádřil za sebe i za ostatní členy výkonného výboru našeho klubu poděkování a uznání. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný.

Miloš Vavřička, předseda klubu

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chrudimi najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."