Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Ve středu 22. 1. 2020 se na velkomeziříčském zimním stadionu opět konala náborová akce Týden hokeje pořádaná Horáckým hokejovým klubem Velké Meziříčí ve spolupráci s Českým hokejem.

Program začal v 17 hodin, ale řada netrpělivých zájemců se u registrace tvořila již před touto hodinou. Po registraci byli rodiče s dětmi nasměřováni ke zhlédnutí prezentace, jejíž součástí bylo i seznámení přítomných s výstrojí jak hráče, tak i gólmana.

Na ledě byl mezitím přichystán program pro téměř 20 nově příchozích dětí. Bylo zde několik stanovišť včetně velmi oblíbené střelby na brankáře. Vedle velkomeziříčských trenérů a maskota Ťuka dětem přímo na ledě pomáhal i Petr Svoboda - juniorský mistr světa a v současnosti asistent trenéra v extraligovém Hradci Králové, který svoji trenérskou kariéru začínal právě ve Velkém Meziříčí.

Po ukončení organizovaného programu přišlo na řadu závěrečné focení. Mnohé děti odcházely s příslibem návštěvy řádného tréninku náboru, který náš klub vede dvakrát týdně.

Celá akce se velmi vydařila a my věříme, že se všem zájemcům u nás líbilo a budou se k nám rádi vracet.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Velkém Meziříčí najdete zde.

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“

TOPlist