Týden hokeje v Sušici

Týden hokeje v Sušici

Akce Pojď hrát hokej se na zimním stadionu TJ Sušice konala 22. 11. 2022. Začátek akce byl plánován od 16:30 hodin. Pokusili jsme se využít tohoto termínu a času k získání nových dětí, kterým v 16:30 končilo veřejné bruslení s hrazdičkami.

Banner

Podle plánu jsme začali prezencí, zapsalo se celkem 11 dětí ve věku od 3 do 8 let. Souběžně s prezencí probíhala ukázka hokejového tréninku ročníků 2012-14. Nově příchozí děti byly zapojovány do suché přípravy, kde plnily různé úkoly (střelba na bránu, balanc na BOSU, slalom, žebříček...).

Samotná prezentace našeho klubu proběhla v jedné z upravených šaten a byla doplněna videem. Po prezentaci byl dán prostor k dotazům a pak se všichni přesunuli do druhé šatny, kde byly pro děti (které neměly vhodné vybavení) připraveny výstroje i asistenti z řad hokejistů starších žáků, kteří také pomáhali s oblékáním.

Na ledě byli dětem přiděleni asistenti či trenéři a děti měly možnost zúčastnit se různých her (sbírání a hledání plyšáků, barevných míčků, střelba na brankáře, zvířátka v zoo, vožení po ledě). Závěrem proběhlo společné focení a program byl ukončen.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Sušici najdete zde.

Citáty

phpO6S6nX
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Až později, když vzpomínáte na to, jak jste hráli hokej jako malí, teprve doceníte, jakou oběť pro vás rodiče přinesli. “