Týden hokeje v Uherském Hradišti

Týden hokeje v Uherském Hradišti

V úterý 22. 11. 2022 od 16:30 se na Zimním stadionu v Uherském Hradišti konala pod záštitou Českého hokeje náborová akce Pojď hrát hokej.

Banner

Celá akce začala přivítáním malých dětí a rodičů, z nichž někteří zavítali na Zimní stadion v Uherském Hradišti vůbec poprvé. Rodiče následně vyplnili přes mobilní telefon nebo notebook formuláře do projektu Pojď hrát hokej a děti ihned dostaly dárky v podobě plastových lahví, plakátu reprezentace a náborových letáčků a samolepek.

Na začátku programu byla pro děti připravena ukázka krátkého tréninku a minihokeje, kterou jim předvedli hráči 4. třídy (ročník 2013). Následně byly děti rozděleny do skupin na jednotlivá stanoviště. Zde si mohly formou různých her vyzkoušet základní hokejové dovednosti.

Na ledové ploše bylo pro děti připraveno několik stanovišť. Šlo o slalom okolo kuželů, sbírání barevných míčků, štafetové závody, přetahování lanem, hra na honěnou apod. Na své si přišli i úplní začátečníci. Vše probíhalo formou zábavy a legrace a z ledové plochy byl slyšet dětský smích, což byla odměna pro všechny, kteří se na této náborové akci podíleli. Na závěr celé akce pak přišlo společné fotografování.

Náborové akce se zúčastnilo 32 dětí, z toho se nově zaregistrovalo 24 dětí. Do organizace se zapojilo 10 členů klubu, z toho přímo na ledě 8 trenérů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Uherském Hradišti najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“