Zimní stadiony zažijí druhý Týden hokeje! Tentokrát po celé České republice

Zimní stadiony zažijí druhý Týden hokeje! Tentokrát po celé České republice

Je to tu! Již podruhé se uskuteční Týden hokeje. V září minulého roku se do projektu zapojilo 25 vybraných klubů, tentokrát bude mít akce daleko větší rozsah. Týden hokeje se v termínu od 23. do 29. ledna představí rovnou na 136 stadionech! Možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a udělat první krůčky na ledě pod vedením kvalifikovaných trenérů, tak budou mít děti po celé České republice. Kromě zážitků si malí účastníci odnesou domů i dárek na památku.

Český svaz ledního hokeje pořádá Týden hokeje již podruhé. Během první akce pořádané loni v září si hokej přišlo vyzkoušet 800 dětí. Týden hokeje je určený především pro děti od 4 do 8 let a také jejich rodiče, kteří se dozvědí nezbytné informace o ledním hokeji, a mohou se snadněji rozhodnout o výběru sportu pro svého potomka.

Během Týdne hokeje noví zájemci o tento sport zjistí, jak to v klubech chodí a na vlastní kůži zažijí zábavu spojenou s hokejem. Rodiče si odnesou informace o tom, co přináší hokej pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Více informací o akci naleznete přímo v sekci Týden hokeje.

Základní informace o Týdnu hokeje:
  • Pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče
  • Pro všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení
  • Vezměte si s sebou základní vybavení – brusle, helma, rukavice *
  • Dvě hodiny zábavy na ledě i mimo něj
  • Hodnotné dárky pro všechny účastníky

*Postačí lyžařská helma a rukavice. V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete žádným zmíněným vybavením, obraťte se prosím na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení věcí na místě.

Program akcí Týden hokeje v jednotlivých klubech naleznete zde.

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“

TOPlist