Týden hokeje v Litomyšli

Týden hokeje v Litomyšli

Ve středu 22. 1. 2020 od 16:00 do 17:30 hodin se na zimním stadionu v Litomyšli uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej, která je součástí Týdne hokeje pořádaného Českým hokejem.

Banner

Nově příchozí zájemci o lední hokej nejprve ve vestibulu zimního stadionu absolvovali prezentaci o akci Týden hokeje (Pojď hrát hokej) a byly jim podány informace o hokejovém klubu v Litomyšli (časy a termíny školičky bruslení pro nejmenší, finanční náročnost hokeje u nás v klubu, možnost zapůjčení výstroje). Poté vyplnili připravený přihlašovací formulář, za který obdržel každý účastník hokejový dres a drobné dárky (samolepky, náramek, odznáček).

Následně se návštěvníci přesunuli do zázemí našeho zimního stadionu, kde si prohlédli kabiny našich nejmenších hokejistů. Pak už se děti v připravené kabině převlékly a vyjely na ledovou plochu. Zde už na ně čekali naši trenéři a hráči přípravky, kteří předvedli ukázkový trénink. Většina z dětí si vyzkoušela první krůčky na bruslích, někteří i bruslení s hokejkou a pukem. Poté se všichni společně vyfotili.

Tato akce se z našeho pohledu povedla, přišlo 14 dětí. Děkujeme všem účastníkům, že se přišli podívat a přivedli své ratolesti a doufáme, že si hokejové setkání spolu s HC Litomyšl užili. Budeme rádi, pokud tyto děti začnou navštěvovat školičku bruslení, kterou pořádáme dvakrát týdně. Rovněž děkujeme Českému hokeji za podporu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Litomyšli najdete zde.

Citáty

phpAc724u
Dominik Hašek

olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

Doplňkové sporty jsou výborná věc. Dělejte klidně dva tři sporty naráz a pak se rozhodněte pro jeden.