Týden hokeje v Tachově

Týden hokeje v Tachově

V úterý 22. 11. 2022 proběhla na zimním stadionu v Tachově akce Pojď hrát hokej. Akce se v našem klubu zúčastnilo 11 nových dětí.

Banner

Po zápisu a prezentaci si děti vyzkoušely v rozcvičovně trénink na suchu a střelbu na branku v naší střelnici. Poté už natěšeny vyjely na ledovou plochu zimního stadionu. Trénink probíhal ve výborné atmosféře a děti si vyzkoušely bruslení a hry na ledě. Rodiče mohli sledovat nejen své ratolesti, ale i ukázkovou tréninkovou jednotku mladších žáků.

Celá akce proběhla v přátelské atmosféře a všichni si ji velice užili. Pokud se vám u nás líbilo, rádi vás uvidíme na tréninku v úterý od 17:00 nebo ve čtvrtek od 17:30 hodin (pokud budete potřebovat půjčit vybavení, dorazte minimálně o půl hodiny dříve).

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Tachově najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“