Týden hokeje v Domažlicích

Týden hokeje v Domažlicích

V pátek 21. 9. 2018 od 16 hodin proběhla na zimním stadionu v Domažlicích znovu náborová akce v rámci Týdne hokeje, která měla mezi dětmi i jejich rodiči opět velmi dobrý ohlas. Akce se zúčastnilo celkem 14 dětí ve věku 3-8 let, z toho bylo 10 chlapců a 4 dívky. Do projektu Pojď hrát hokej se zaregistrovalo 12 dětí.

Banner

Akce probíhala podle předem naplánovaného scénáře. V prostorách zimního stadionu byli všichni přivítáni vedením klubu a po zaregistrování obdrželi účastníci dresy a drobné dárky poskytnuté Českým hokejem. Rodiče byli informováni o organizaci a programu celé akce.

Děti si mohly nejprve od 16 hodin vyzkoušet v rámci aktivit mimo led střelbu a práci s hokejkou či hokejovou rozcvičku. Před programem na ledě pak proběhla prezentace rodičům.

Program na ledě začal v 17 hodin. Nováčci, z nichž většina stála na bruslích poprvé, absolvovali zábavný program a vyzkoušeli si některé dovednosti na ledě. Na jedné třetině probíhal současně vzorový trénink 3. třídy a poté ukázka minihokeje.

Celý program byl zakončen společnou fotografií zúčastněných.

Do celé akce bylo zapojeno celkem 6 trenérů a dalších 16 pomocníků. Všem patří ten největší dík. Na viděnou na ledové ploše v barvách klubu HC Domažlice!

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Domažlicích najdete zde.

Citáty

phpmYA6n6
Petr Mrázek

brankář Caroliny Huricanes

„Gólman se nesmí bát hrát holí, musí mít přehled.“