Týden hokeje v Blansku

Týden hokeje v Blansku

Náborová akce Pojď hrát hokej se uskutečnila na ZS Blansko dne 25. 1. 2019. Akci předcházela mediální kampaň v základních školách, kde děti v prvních a druhých třídách dostaly letáček s místem a časem pořádání akce.

Banner

Samotné akce se zúčastnilo 17 dětí z Blanska a rozlehlého okolí. Bylo postupováno v souladu s manuálem. Děti dostaly při prezentaci svazové dárky doplněné o informační leták klubu HC Blansko s termíny tréninkových jednotek družstva přípravky. 

Dětem se věnovalo deset trenérů a jeden aktivní hráč, odchovanec blanenského klubu. Děti byly rozděleny do 4 skupin a hravou formou strávily na ledě 60 minut s deseti minutovou přestávkou.

Po zahájení náborové jednotky byla rodičům provedena prezentace hokeje a klubu HC Blansko. Akce byla zakončena ukázkou minihokeje a společnou fotkou. Akce byla hodnocena pozitivně jak rodiči, tak klubem.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Blansku najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."