Týden hokeje v Lanškrouně

Týden hokeje v Lanškrouně

V úterý 22. 11. 2022 proběhla na hale Bóži Modrého akce Týden hokeje z projektu Pojď hrát hokej, kde si nově příchozí děti mohly vyzkoušet první hokejové krůčky pod vedením trenérů.

Banner

Akce se zúčastnilo 14 malých hokejistů a hokejistek, kterým se věnovali 4 trenéři a hráči našeho klubu, kteří pomáhali při registraci a oblékání dětí. Po registraci a převzetí dárků děti zhlédly ukázkové utkání v minihokeji a trénink 4. třídy.

Pak následovala rozcvička v šatně na rovnováhu a stabilitu, aby si děti zvykly na brusle, a následoval přesun na ledovou plochu, kde jsme se společně vyfotili a poté si děti vyzkoušely své první krůčky na ledě pod vedením trenérů.

Pro rodiče byla připravena prezentace našeho hokejového klubu, kde se mohli dozvědět více o hokeji - KDY a PROČ právě HOKEJ, a že je to ten správný sport pro jejich dítě.

Všem účastníkům akce děkujeme a těšíme se, že se zase brzy uvidíme!

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Lanškrouně najdete zde.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“