Týden hokeje v Chrudimi

Týden hokeje v Chrudimi

Hokejový klub HC Chrudim se již počtvrté zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný ČSLH, který má za cíl podpořit propagaci hokeje, nábory a přivést do klubů v celé ČR více dětí.

Banner

Jak jste možná zaregistrovali v rámci propagace tohoto projektu, v pondělí 17. 9. v podvečerních hodinách se na našem zimním stadionu konala akce Týden hokeje. Její zorganizování si v souladu s pravidly stanovenými ČSLH vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh stál za to a lze s čistým svědomím říci, že výsledek naplnil cíle a očekávání.

Na zimním stadionu bylo přítomno přes 100 účastníků a zájem zapojit se do hokeje potvrdilo přihláškou 21 dětí, resp. jejich rodičů. Akce rozhodně splnila svůj účel a má pro náš klub svůj přínos. Proto jsme připraveni na její zorganizování i v dalším termínu - v lednu 2019.

Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev a funkcionářů našeho klubu. "Dovolte mi, abych jim všem touto cestou vyjádřil za sebe i za ostatní členy výkonného výboru našeho klubu poděkování a uznání. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný," uvedl Miloš Vavřička, předseda HC Chrudim.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chrudimi najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“