Týden hokeje v Milevsku

24. ledna od 15:00 se na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Týden hokeje.

Příprava a propagace akce se klubu vyplatila. Propagační návštěvy školek, ale i výlep plakátů přivedlo na zimní stadion 68 dětí. Akce, která se uskutečnila dle propozic ČSLH, se podle ohlasů přítomných rodičů vydařila. Rodiče po zhlédnutí ukázky minihokeje v podání hráčů 2. tříd mohli porovnat růst dovednosti na předvedené ukázce tréninkové jednotky čtvrťáků.

Rodiče si v šatně vyslechni něco málo z historie milevského hokeje. Předseda klubu rodičům v prezentaci ukázal, kdy a jak s hokejem začít, že hokej je dnes s pomocí klubu dostupný a že je hokej díky moderní výstroji bezpečný. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. Děti si v druhé šatně s trenérem mládeže povídaly o hokeji a ukazovaly si hokejovou výstroj.

Po oblečení, obutí bruslí a nasazení helmy šly děti na led, kde je čekali trenéři a hráči A-týmu. Trenéři si připravili hry v oddělených sektorech. Této akce se jako hosté zúčastnili milevští odchovanci Tereza Němcová roz. Šťastná - mistrně světa, Bohumil Jank, obránce HC Oceláři Třinec a David Honzík - brankář Energie Karlovy Vary. Po společném fotografování následovala autogramiáda odchovanců. Akce se vydařila a dle ohlasu přítomných byla super. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci akce podílel.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Milevsku najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist