Týden hokeje v Čáslavi

Týden hokeje v Čáslavi

Akce Týden hokeje se v Čáslavi konala potřetí a stává se tradiční akcí, která je nedílnou součástí hokejového života ve městě. V sobotu 27. 1. 2018 byl zájem o tento krásný sport opravdu velký. Atmosféra byla skvělá a všichni se bavili a užívali si sobotní dopoledne.

Registrace s prezentací proběhla v krásném prostředí restaurace a klubovny, kde bylo k dispozici i občerstvení pro příchozí. Po krátkém úvodním slovu předsedy klubu se samotné prezentace ujal sportovní vedoucí mládeže a taktéž trenér, Ing. Lukáš Grobelný. Aby se děti nenudily, v této době je do tajů ledního hokeje a výstroje hokejistů zasvěcoval hlavní trenér mládeže pan Jiří Mlika. Rodiče se tak mohli nerušeně věnovat krátkému briefingu o radostech a strastech ledního hokeje.

Po 15 minutách se šlo sportovat. Nejdříve dovednosti na suchu, slalom, překážky a pak už brusle a hokejka. A jak je v Čáslavi zvykem, dětem se na ledě věnovali jak trenéři mládeže, tak i hráči A-týmu.

Děti měly možnost si vyzkoušet své, nejen bruslařské, dovednosti na mnoha stanovištích. K dispozici byla spousta sportovního materiálu a pomůcek. Nově příchozí měli možnost sledovat Gripeňata, která předváděla minihokej. Na závěr akce proběhlo společné focení. A ještě dlouho po oficiálním ukončení se to na ledě hemžilo novými malými Gripeňaty. A to hlavní – přišlo 35 nových hokejistek a hokejistů! S úsměvem na tváři a dobrým pocitem.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Čáslavi najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist