Týden hokeje v Bílině

Týden hokeje v Bílině

V pondělí 21. září 2019 proběhl na našem zimním stadionu v Bílině nábor nových hráčů do našeho oddílu ledního hokeje HC Draci Bílina v rámci akce „Týden hokeje“.

Banner

Po příchodu na zimní stadion rodiče své děti zaregistrovali a vyplnili dotazník. Za odměnu pak každé dítě dostalo tašku s propagačními předměty oddílu, města, ČH  a hlavně hokejový dres, na který si mohlo nechat napsat jmenovku, aby vědělo, že dres je opravdu jejich. Celkem se zaregistrovali 3 nových adeptů hokeje. 

Po vyplnění těchto formalit se všichni v šatně převlékli a přezuli do bruslí. Na ledě již čekalo osm trenérů, a několik dalších pomocníků z řad nejmladších Draků, kteří měli připraveno několik stanovišť a formou her a soutěží se těmto dětem věnovali. 

V průběhu akce sehráli nejmenší Draci modelové utkání v minihokeji, aby nově příchozím dětem i rodičům ukázali, co se za rok až dva na ledě s hokejkou a pukem naučili. Nakonec se všichni společně, po téměř dvou hodinách strávených na ledě, vyfotili.

Na závěr akce se ještě všichni rodiče sešli ve společenské místnosti, kde jim organizační pracovník našeho oddílu představil prezentaci o ledním hokeji, seznámil všechny s tím, jak to v našem oddíle funguje a jaké jsou v oddíle podmínky a možnosti hokejového růstu. Odpověděl i na nespočet dotazů, které rodiče zajímaly. Akci na našem zimním stadionu podpořil i regionální svazový trenér Robert Kaše. 

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Bílině a najdete zde.

Citáty

phpX5GKoE
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Hráč musí hokej milovat, mít zápal a bavit se tím. Ať mladý hokejista dělá i jiné sporty, já jsem hrál aktivně vedle hokeje fotbal a tenis.“