Týden hokeje v Opočně

Týden hokeje v Opočně

V sobotu 27. 1. 2018 pořádal hokejový klub HC Baroni Opočno ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci Týden hokeje. Na zimní stadion do Opočna dorazilo v doprovodu rodičů 31 dětí, z toho 28 se nově registrovalo.

Banner

Po registraci nově příchozích dětí šéftrenér mládeže pan Bury seznámil formou prezentace přítomné rodiče i jejich ratolesti s tím, proč a za jakých podmínek hrát lední hokej.

Následně si malí hokejisté za pomoci rodičů obuli brusle, nasadili ochranné přilby a rukavice, navlékli hokejový reprezentační dres, který obdrželi s dalšími dárky při registraci a společně vyrazili na led, kde na ně již čekali trenéři a asistenti z řad dorostenců.

Po ukázce minihokeje od nejmenších hokejistů z HC Opočno si všichni vyzkoušeli různé dovednosti s hokejkou a pukem. Společné fotografování celou vydařenou akci ukončilo.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Opočně najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“