Týden hokeje v Bohumíně

Týden hokeje v Bohumíně

V úterý 24. 9. 2019 proběhla v BOSPOR aréně akce pořádaná ve spolupráci s Českým hokejem pod názvem "Týden hokeje". Pořadatelem byl místní hokejový klub HC BOSPOR Bohumín, který nabídl malým zájemcům a rodičům účast na akci "Pojď hrát hokej".

Banner

Klub nabídl možnost vyzkoušet si své bruslařské dovednosti přímo s hokejovými trenéry a kamarády na ledě. Dětem nabídl také možnost seznámit se s hokejovou výzbrojí a poskytl jim rovněž další informace o možnostech a podmínkách sportování v klubu.

HC BOSPOR Bohumín pracuje s dětmi ve věkových kategoriích do 13 let a stále rozšiřuje svou činnost. Začátečníci dostanou výzbroj zdarma a mohou se účastnit tréninků jednotlivých mládežnických kategorií dle výběru a schopností, první půlrok děti neplatí žádné příspěvky a dále jsou tyto odstupňovány dle věku a schopností dítěte. Pro děti je připraveno sportování pod dozorem vyškolených trenérů i mimo hokejovou sezónu, a to v prostorách přilehlých sportovišť a bazénu tak, aby získaly obratnost a dovednosti také v jiných sportech a pohybových aktivitách. Tyto doplňkové aktivity jsou pro děti zajištěny i v průběhu hlavní hokejové sezóny.

Akce se zúčastnilo 13 dětí a budeme rádi, pokud alespoň část z nich bude mít zájem vyzkoušet si své dovednosti a dále je zdokonalovat v rámci naší přípravky, která trénuje pravidelně v pondělí, úterý a čtvrtek odpoledne od 15:30 do 16:30.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Bohumíně najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“

TOPlist