Týden hokeje v Porubě

Týden hokeje v Porubě

V pondělí 22. ledna se v RT TORAX ARENĚ konala akce Týden hokeje. Projekt Pojď hrát hokej se konal počtvrté po celé České republice, a i tentokrát se v Porubě těšil z hojné účasti. Porubskou ledovou plochu si přišlo zblízka prohlédnout a vyzkoušet v doprovodu rodičů 33 sportu chtivých dětí.

Na ledě se jim věnovali nejen trenéři přípravky Petr Rambousek, Květoslav Foltýn a Jiří Trembáč spolu s šéftrenérem Davidem Moravcem, ale také hráči A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011. Jmenovitě útočník a kapitán týmu David Zachar a obránce Jan Puškár, kteří chodí s dětmi na led v rámci tréninků pravidelně.

Rodiče navíc dostali cenné informace, proč je dobré vést děti ke sportu a jaké jsou možnosti hrát hokej právě v Porubě. Pořadatelé věří, že mnoho z nich nalezne pravidelnou cestu na tréninky přípravky a v příštích ročnících Týdne hokeje to budou právě jejich ratolesti, které budou ukazovat svým následníkům, jak je fajn být na bruslích . Stejně jako to v pondělí 22. ledna předváděli malí hokejisté a hokejistky z přípravky HC RT TORAX Poruba.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Porubě najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist