Týden hokeje ve Žďáru nad Sázavou

Týden hokeje ve Žďáru nad Sázavou

SKLH Žďár nad Sázavou pořádal 18. 9. 2018 od 16 do 18 hodin náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Registrovalo se na ní 18 dětí.

Banner

Této akci předcházela poměrně rozsáhlá informační akce na stránkách klubu, světelné tabuli města, v autobusech či na regionálním televizním kanále. Bylo vylepeno 50 plakátu a rozdáno 300 propagačních letáčků do školek, 1. a 2. tříd ZŠ a na dopoledních hodinách bruslení, které klub pořádá ve spolupráci se školami.

O hladký průběh akce se staralo 10 trenéru mládeže, 3 pomocníci z řad mladších a starších žáků a 3 pomocnice u registrace. Prezentace pro rodiče začala v 16:20 a trvala 15 minut, mezitím děti zabavil Milan Řehoř ukázkou střelby z pukometu a nechal je vystřelit si na brankáře 4. třídy.

Přihlášku vyplnilo 18 dětí ve věku 4-8 let.

Hřiště mezitím trenéři rozdělili na 5 sektorů, které byly zaměřeny výhradně na hry. Ke konci předvedli malí „plamínci“ krátkou ukázku toho, co se v dosavadní kariéře naučili.

Závěrečného focení se zúčastnilo zhruba 21 dětí a 10 trenérů. Akce měla mezi rodiči dobrý ohlas.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Žďáru nad Sázavou najdete zde.

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“