Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Stejně jako v jiných městech se Týden hokeje uskutečnil i ve Dvoře Králové nad Labem. V 16.00 byla podle plánu zahájena registrace účastníků akce, na kterou se nakonec dostavilo 34 účastníků.

Banner

Poté, co všichni bez problémů zvládli úvodní formality, vyplnili si svá jména na obdržené dresy a zabydleli se v hokejové kabině, začala dětem ukázková rozcvička, které se děti aktivně zúčastnily. Pro rodiče byla souběžně s rozcvičkou připravena krátká prezentace ledního hokeje a projektu Pojď hrát hokej a byly jim předány informace k chodu hokejového oddílu.

Na závěr prezentace proběhla ukázka hokejové výstroje a rodiče byli informováni o bezpečnosti ledního hokeje v dnešní době. Po ukončení rozcvičky dětí a prezentace pro rodiče, se děti začaly připravovat na program na ledě. Děti společně pod vedením trenéru absolvovaly abecedu bruslení a jednoduché hry v kolektivu.

Na konec programu si vyzkoušely střelbu na brankáře, která měla u dětí velký úspěch a radost ze vstřelených branek byla obrovská. Na závěr akce proběhlo společné focení a rozloučení se všemi zúčastněnými. Akce se dětem líbila a těší se na další hokejové krůčky v našem klubu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Dvoře Králové nad Labem najdete zde.

Citáty

phpl0UY4f
Dominik Hašek

Brankář s vysokoškolským titulem

Pokud hráč nemá šanci hrát nejvyšší ligu, ale chce zůstat u dobrého hokeje a tu možnost dostane na univerzitě, tak je to skvělá věc a já tuhle myšlenku univerzitní ligy jedině podporuju.