Týden hokeje v Chomutově

Týden hokeje v Chomutově

Dne 22. 1. 2018 proběhla v SD aréně v Chomutově náborová akce Týden hokeje. Náborová akce byla zahájena v 16.00 v klubovém Press centru PIRÁTI Chomutov. Rodiče byli přivítání před hokejovou arénou a nasměrování pracovníkem klubu do již zmíněného centra.

Banner

Zde při sledování videoprezentace byl představen program ČSLH v oblasti získávání nových hokejových adeptů ledního hokeje. Byl zde promítnut i film o historii a současnosti hokejových Pirátů. Prezentaci byli přítomni profesionální trenéři mládeže se svými asistenty, kteří celou akci organizovali a zabezpečovali. Dále zde byli přítomní hráči A-týmu, kteří svou přítomností a podpisovou akcí podpořili Týden hokeje.

Po ukončení prezentace byl připraven na hlavní ledové ploše ukázkový trénink mladší věkové kategorie. Rodiče zde měli možnost vidět hokejový trénink na vlastní oči. Jako poslední byl za přítomnosti asistentů modelový trénink nejmenší věkové kategorie. Zde měly nově příchozí děti možnost zapůjčení hokejové výstroje a možnost učinit první bruslařské krůčky na samotné ledové ploše.

Závěrem lze kvitovat počet dětí, které skutečně brusličky obuly a prakticky pod vedením hokejových trenérů prvně vyjely na led.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chomutově najdete zde.

Citáty

phpL4QJvY
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Mám 5 dětí, učil jsem je bruslit, ale nenutil do hokeje. Sport si vybrali stejně jako já sami. Dnes jsou dobří v golfu, hokeji, baseballu.“