Týden hokeje v Sedlčanech

Týden hokeje v Sedlčanech

Měsíc září patří akci Pojď hrát hokej. I letos tomu tak bylo. V úterý 21. 9. 2021 od 16:00 hodin se na zimním stadionu v Sedlčanech konala náborová akce s tímto názvem.

Banner

Akci pořádal náš hokejový klub TJ Tatran Sedlčany. Na akci se náš klub dobře připravil jak počtem asistentů, hráčů, dárků pro nováčky, tak i spoustou her na ledě.

Na začátku celé akce byla pro rodiče připravena prezentace o moderním ledním hokeji. Rodiče se seznámili s pravidly a povinnostmi v našem oddílu. Dětem byla představena hokejová výstroj – i brankářská.

Poté se děti odebraly na ledovou plochu. Byly pro ně připraveny k zapůjčení brusle, helmy, chrániče i rukavice. Při vstupu na led si pro bezpečí všech zúčastněných děti převzali trenéři a asistenti. Ti nejmenší nováčci dostali hrazdičku pro snazší pohyb na ledové ploše. Pro děti se zkušenostmi na ledu byly připraveny různé hry.

Ke konci akce se děti fotily, aby měly památku na svoje první krůčky na ledu.

Všem zúčastněným náš oddíl TJ Tatran Sedlčany děkuje a těší se na další spolupráci.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Sedlčanech najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."