Týden hokeje v Mladé Boleslavi

Týden hokeje v Mladé Boleslavi

Sice v menším počtu, ale zato spoustu legrace a zážitků si odneslo 21 dětí – potenciálních malých Bruslařů – a jejich rodičů v úterý 21. ledna , kdy se od 17 hodin ve ŠKOENERGO Aréně konala jedna z mnoha částí jinak celorepublikové akce s názvem Pojď hrát hokej.

Děti si i s rodiči nejprve užili prohlídku zimního stadionu. „Pro začátek vás hokej naučí žít zdravě a dodržovat životosprávu. Budete v kondici a budete se cítit fajn,“ zaznělo mimo jiné v rámci krátké prezentace klubu, která tentokrát proběhla ve VIP prostorách stadionu.

Následoval přesun na led, kde s dětmi kromě trenérů mládeže pracovala také trojice hráčů A týmu, tentokrát obránce Martin Pláněk a útočníci Jan Stránský a Oscar Flynn. Všichni s dětmi absolvovali několik stanovišť, někde se střílelo, jinde se zkoušely jezdit nájezdy, bruslil se slalom nebo se chvílemi prostě jen tak diskutovalo o hokeji.

Nechyběl ani krátký modelový „zápas“ sehraný mladoboleslavskými mládežníky a samozřejmě závěrečná "týmová" fotka.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Mladé Boleslavi najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist