Týden hokeje v Žebráku

Týden hokeje v Žebráku

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 od 16:30 hodin se na zimním stadionu v Hořovicích opět konala akce „Pojď hrát hokej“. Náborovou akci pod záštitou Českého hokeje připravil hokejový oddíl HC Spartak Žebrák a zájem o hokej projevilo 5 dětí, které se přišly se svými rodiči podívat, jak probíhají tréninky.

Nejdříve se všichni sešli v hokejové klubovně, kde k rodičům a dětem promluvil předseda HC Spartak Žebrák pan David Jícha a svazový trenér pan Jiří Kučera. Všechny děti dostaly jako dárek hokejový dres, odznáček s logem Českého hokeje a hokejové kartičky.

Poté se všichni přesunuli do šaten, kde již byly připraveny hokejové výstroje. Trenéři pomohli rodičům s oblékáním dětí do výstroje a pak mohli malí hokejisté a malé hokejistky vyrazit na led, kam se všichni velmi těšili. Pod vedením trenérů si děti vyzkoušely bruslení. Na závěr akce se konalo společné focení.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Žebráku najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist