Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Ve středu 20.9. 2017 proběhla na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí náborová akce Týden hokeje, která dle ohlasu přítomných měla velký úspěch.

Banner

Náboru se zúčastnilo 17 nově příchozích dětí a 5 dětí, které se akce účastnily již podruhé. Po úvodním představení ČSLH a klubu se děti převlékly do výstroje a přesunuly se na ledovou plochu. Zde pod dohledem 6 trenérů byly děti rozděleny na úplné začátečníky a na mírně pokročilé.

Mírně pokročilí bruslaři prováděli cvičení a hry, které odpovídaly jejich schopnostem. Úplným začátečníkům při jejich prvních krůčcich na ledě pomáhali hráči z kategorie starších žáků, zatímco v krajní třetině probíhal komentovaný vzorový trénink 3. a 4. třídy zakončený ukázkou Minihokeje. Po 50 minutách her a zábavy byla akce zakončena společným fotem.

Následující den na na svůj první skutečný trénink dorazilo hned několik dětí z této náborové akce a v klubu pevně věří, že se z nich podaří vychovat možné nástupce našich úspěšných odchovanců.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Velkém Meziříčí najdete zde.

Citáty

phpl0UY4f
Dominik Hašek

Brankář s vysokoškolským titulem

Pokud hráč nemá šanci hrát nejvyšší ligu, ale chce zůstat u dobrého hokeje a tu možnost dostane na univerzitě, tak je to skvělá věc a já tuhle myšlenku univerzitní ligy jedině podporuju.