Týden hokeje v Bílině

Týden hokeje v Bílině

Dne 30. 1. 2022 se u nás konala akce Pojď hrát hokej, a to za podpory Českého hokeje a partnerů akce, kterým tímto děkujeme. Dorazilo na 27 nových malých hokejistů a hokejistek, které jsme přivítali v naší dračí sloji.

Banner

Akce začala seznámením dětí i jejich rodičů se zázemím stadionu. Poté byl přítomným představen náš klub. Po představení se nováčků ujali trenéři pod vedením šéftrenéra mládeže Jiřího Vozára, kteří s nimi absolvovali ve většině případů jejich první krůčky na ledě. Prostřednictvím her se snažili ukázat krásu ledového sportu, což se z výrazů účastníků podařilo.

Na závěr akce dostali nováčci na památku dárečky od partnerů akce. I přes to, že se akce konala netradičně v neděli, byli jsme potěšeni obrovským zájmem. Děkujeme všem, kteří přišli, stejně tak všem našim trenérům a spolupracovníkům. Budeme rádi, když malí hokejisté přijdou mezi nás i mimo oficiální náborové akce, a to každé úterý a čtvrtek.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Bílině najdete zde.

Citáty

php61cYMg
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Když jsem byl malý, chtěl jsem hrát všechno. Nebyly počítače a ani příliš jiné zábavy. Navíc pro mne, jako obyčejného kluka, to byla velká výzva.“