Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Týden hokeje ve Dvoře Králové nad Labem

Čtvrteční odpoledne patřilo na zimním stadionu ve Dvoře Králové těm nejmenším. Proběhla zde akce Pojď hrát hokej, které se zúčastnilo 6 dětí.

Banner

Kluci a holky si vyzkoušeli rozcvičku na zahřátí, která je před každým tréninkem. Následně mohli vyjet na led a pro některé to byly jejich první kroky na bruslích. Trénink byl pojatý všestranně. Účastníci si vyzkoušeli bruslení či střelbu na branku a vše bylo provedeno formou her.

Propagace probíhala na našem webu, facebookové stránce, vylepením plakátu ve městě a ZS v DK + rozdáním plakátů do školek.

Po naší zkušenosti z předchozích ročníků a náboru školiček jsme upřímně doufali v trošku větší účast dětí. Malou náplastí je pro nás zase úspěch nových 20 dětí na školičce bruslení, kterou jsme rozjeli 4. 9. 2021 (každou sobotu od 9:45).

Už teď se těšíme na další akci Pojď hrát hokej a věříme, že se nás tu sejde o mnoho víc. Trenéři HC Dvůr Králové děkují všem zúčastněným.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Dvoře Králové nad Labem najdete zde.

Citáty

phpUMFfEM
Andrej Šustr

obránce Tampy Bay Lightning

„Musíte si uvědomit, že pokud se vám nechce, tak se na vaše místo čeká dalších x hráčů, kteří jsou ochotní tomu obětovat cokoliv. "