Týden hokeje s HC Sparta Praha

Týden hokeje s HC Sparta Praha

Nových hokejistů není nikdy dost! Sportovní hala v Holešovicích ve čtvrtek hostila trénink v rámci Týdne hokeje, projektu, jehož účelem je přivést k hokeji co nejvíce malých zájemců o sport. Akce se zúčastnilo 32 dětí, které si užily jak trénink s hráči A-týmu, tak prohlídku jejich zázemí.

Banner

Jako tradičně byla celá akce zahájena prezentací pro rodiče, kde byli seznámeni s tím, jaké to je mít doma malého hokejistu a byl představen mládežnický program našeho klubu. Děti mezitím mohly nakouknout do kabiny a zázemí A-týmu, kde na ně čekali Milan Jurčina s Kubou Konečným, kteří jim věnovali své autogramy na podpisové kartičky, nebo výstroj.

Vyvrcholením akce byl jako vždy zkušební trénink vedený sparťanskými profesionálními trenéry mládeže, kde si děti vyzkoušely spoustu zábavných aktivit na ledě podle úrovně jejich dovedností. Kromě parádního zážitku si všichni odnesli i spoustu dárků od Sparty a Českého hokeje.

Děkujeme všem zúčastněným a doufáme, že se budeme na Spartě potkávat i nadále!

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v HC Sparta Praha najdete zde.

Citáty

phpL4QJvY
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Mám 5 dětí, učil jsem je bruslit, ale nenutil do hokeje. Sport si vybrali stejně jako já sami. Dnes jsou dobří v golfu, hokeji, baseballu.“