Týden hokeje v Chrudimi

Týden hokeje v Chrudimi

V pondělí 21.1. v podvečerních hodinách se na našem chrudimském zimním stadionu konala akce Týden hokeje.

Banner

Její zorganizování v souladu s pravidly stanovenými ČSLH si vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh stál za to a lze s čistým svědomím říci, že výsledek naplnil cíle a očekávání. Na zimním stadionu bylo přítomno přes 100 účastníků a zájem zapojit se do hokeje potvrdilo přihláškou 21 dětí resp. jejich rodičů. 

Akce rozhodně splnila svůj účel a má svůj přínos pro náš klub. Proto jsme připraveni na její zorganizování v dalším termínu - v září 2019. Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev a funkcionářů našeho klubu. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Chrudimi u najdete zde.

Citáty

phpj1OsJZ
Michal Broš

mistr světa a čtyřnásobný český šampion

„Měl jsem období, kdy jsem do kabiny nechodil ani tak kvůli hokeji jako kvůli kamarádům.“