Týden hokeje ve Warriors Brno

Týden hokeje ve Warriors Brno

V rámci Týdne hokeje jsme i letošní ročník pořádali náborovou akci Českého hokeje s názvem Pojď hrát hokej. Akce přilákala na náš zimní stadion na Úvoze téměř tři desítky malých zájemců, kteří si chtěli vyzkoušet tu snad nejúžasnější kolektivní hru na světě – lední hokej.

Banner

Rodiče spolu s dětmi zažili během hodiny a půl pestře nabitý program plný radosti, zábavy i nových informací. Po registraci u vstupu do haly, kde děti od našich trenérů dostaly pěkné dárky, se šlo na led! Někteří se s přezutím do bruslí ze začátku pořádně prali, avšak naši trenéři byli připraveni kdykoliv pomoci. Během toho, co se děti přezouvaly, rodiče spolu s trenéry Radkem Husákem a Filipem Sabolem zamířili do školy přímo sousedící se zimním stadionem, kde obdrželi informace nejen o našem hokejovém klubu Warriors, ale také o Českém hokeji a jím pořádaných akcích.

Následovala hlavní část programu na ledové ploše. Tam si děti spolu s trenéry užily spoustu zábavy a radosti. Kromě našich mládežnických trenérů dohlížely na malé hráče i krasobruslařky, které jim asistovaly při jejich prvních krůčcích na zamrzlé vodě. Na programu byly různé typy her – jde přeci o to, aby si děti především hrály a odnesly si krásný zážitek. V jedné třetině hřiště zároveň mohli rodiče sledovat ukázkový trénink našich druháčků.

Tato akce se konala na Úvoze již posedmé a jako vždy měla úspěch nejen z naší strany. Z téměř třiceti dětí se nakonec zaregistrovalo 26 nováčků! Jsme moc rádi, že i v dnešní době plné mobilů a tabletů vedou rodiče své děti stále ke sportu. Doufáme, že nám i tyto akce přivedou k hokeji další ratolesti, které nás budou jednou reprezentovat, nebo třeba jen za pár let přihlásí své děti opět na hokej.

Mrzí Vás, že jste se na akci nemohli přijít podívat? NEVADÍ! Nábor je otevřený po celou sezónu – stačí se přijít podívat a případně domluvit kdykoliv na trénink naší přípravky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v HCM Warriors Brno najdete zde.

Citáty

phphEBmji
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Výsledky a tabulky nejsou podstatné. Důležité je, aby se děti naučily pořádně bruslit. Hlavně ať rodiče na děti ani trenéry netlačí a nestresují je. To nikam nevede.“