Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Týden hokeje ve Velkém Meziříčí

Ve středu 23. 9. 2021 se na velkomeziříčském zimním stadionu opět konala náborová akce Týden hokeje, pořádaná Horáckým hokejovým klubem Velké Meziříčí ve spolupráci s Českým hokejem.

Banner

Program začal v 17 hodin, ale řada netrpělivých zájemců se u registrace tvořila již před touto hodinou. Po registraci byli rodiče s dětmi nasměrováni ke zhlédnutí prezentace, jejíž součástí bylo i seznámení přítomných s výstrojí jak hráče, tak i gólmana. Nejmenším příchozím se líbil i klubový maskot, kterého naši hráči ve věku 4-8 let hrdě nosí na dresech.

Na ledě byl mezitím přichystán program pro 20 nově příchozích dětí. Bylo zde několik stanovišť včetně velmi oblíbeného podjíždění překážky a střelby na bránu. Šestici trenérů s dětmi na ledě pomáhali i jejich starší kamarádi a v několika případech i sourozenci, kteří jsou našimi aktivními hráči.

Po ukončení organizovaného programu přišlo na řadu závěrečné focení. Mnohé děti odcházely s příslibem návštěvy řádného tréninku náboru, který náš klub pořádá dvakrát týdně.

Celá akce se velmi vydařila a my věříme, že se všem zájemcům u nás líbilo a budou se k nám rádi vracet.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Velkém Meziříčí najdete zde.

Citáty

php61cYMg
Marek Židlický

mistr světa 2005

„Když jsem byl malý, chtěl jsem hrát všechno. Nebyly počítače a ani příliš jiné zábavy. Navíc pro mne, jako obyčejného kluka, to byla velká výzva.“