Týden hokeje v Čáslavi

Týden hokeje v Čáslavi

Akce Týden hokeje, pod patronací ČSLH, dopadla nad očekávání výborně. V Čáslavi byl zimní stadion otevřen 18. prosince 2016, hokejový klub založen v dubnu 2016. Možná i z tohoto důvodu přišlo 91 dětí! Atmosféra v průběhu celé akce byla úžasná. Všichni, nejen děti, se náramně bavili.

Akce byla organizačně zajištěna na vysoké úrovni. Návštěvníci byli navigováni pořadatelskou službou. Na začátku probíhala registrace příchozích, rozdávání dárků a dobrot pro děti.Přivítání, oficiálního úvodu a prezentace se ujal Lukáš Grobelný, sekretář družstva mládeže.

Následovalo představení hokejové výstroje jak rodičům, tak dětem. Tuto část akce zabezpečil vedoucí mužstva mládeže Milan Močiliak. V průběhu této části byl promítán oficiální film k náboru. V rámci prezentace děti hojně vymalovávaly omalovánky. Pak se už sportovalo. Jak na suchu, tak na ledě.

Mimo ledovou plochu byla připravena dvě stanoviště. Slalom s tenisákem a střelba na branku s odlehčeným pukem. Po absolvování těchto disciplín se děti přesunuly na ledovou plochu, kde je čekalo několik dalších stanovišť.

Samozřejmostí byla výuka bruslení, překládání, vstávání z ledu a podobně. K dispozici byla spousta

sportovního materiálu a pomůcek. Dětem se věnovali všichni trenéři čáslavského klubu a k velké radosti všech dětí i šprýmař, brankář A-týmu, Jan Krištof.

Ke konci akce za velkého zájmu všech účastníků proběhla ukázka minihokeje a společné foto bylo vyvrcholením celé akce.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Čáslavi najdete zde.

Citáty

phpNE4Krf
Andrej Šustr

obránce s bohatými zkušenostmi z NHL

„Díky studiu na univerzitě jsem získal vzdělání a několik extra let na to na sobě pracovat po hokejové stránce."

TOPlist