Týden hokeje s HC Sparta Praha

Týden hokeje s HC Sparta Praha

V neděli 29. září proběhla ve spolupráci s Českým hokejem v holešovické Tipsport areně náborová akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje. Akci navštívilo 17 malých nadšenců, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát hokej a odnesli si spoustu nových zkušeností.

Banner

Rodiče zhlédli prezentaci s veškerými informacemi jak od Českého hokeje, tak o akcích a náborových pravidlech v HC Sparta Praha.

Na ledě děti absolvovaly ukázkové tréninky na 4 stanovištích, kde probíhaly soutěže o největší počet nasbíraných tenisáků, kuželů a kotoučů, honičky, fotbal na ledě na minibranky a učily se základům rovnováhy a stability na bruslích. Nechyběla ani ukázka minihokeje hráčů 1. třídy Sparty. Rodiče tak měli možnost vidět porovnání, kam se mohou jejich děti po roce posunout ve svých hokejových dovednostech.

Celého dne se samozřejmě zúčastnil i dětmi oblíbený maskot Sparťák. Jako doprovodný program si děti prohlédly šatnu sparťanského A-týmu a odnesly si spoustu dárků od Sparty a Českého hokeje.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v HC Sparta Praha najdete zde.

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“