Týden hokeje ve Šternberku

Týden hokeje ve Šternberku

Dvakrát za sezónu přichází v pravidelných intervalech akce Týden hokeje. Už po třetí v řadě se tato akce konala i ve Šternberku na zimním stadionu klubu HC TJ Šternberk. Jeden z nejpopulárnějších sportů se touto cestou snaží dostat na ledovou plochu co nejvíce sportující mládeže.

Dnes je sice poměrně složité děti přivést ke sportu, ale to zcela mírně vyvrátila účast 22 dětí na této akci. Ti, co přišli, nemůžou litovat, příjemnou a zábavnou formou si vyzkoušeli, jaké to je být v hokejovém tréninkovém zatížení.

Bylo jedno, zda děti bruslit umí, nebo ne, o zábavu měly postaráno. Dobrou náladu podbarvoval přítomný DJ, který nezapomínal do všech hitů míchat hokejovou kulisu.

Den pro všechny aktéry to byl velmi příjemný a klub pevně doufá, že se uvidí se všemi, co přišli, i na tréninku. Mnoho dotazů na závěr ze stran rodičů předznamenalo snad i budoucí zájem o hokej ve Šternberku, což v klubu považují jako dobrou a pozitivní zpětnou vazbu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje ve Šternberku najdete zde.

Citáty

phpX5GKoE
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Hráč musí hokej milovat, mít zápal a bavit se tím. Ať mladý hokejista dělá i jiné sporty, já jsem hrál aktivně vedle hokeje fotbal a tenis.“

TOPlist