Na střeše Galerie Harfa vyvrcholí Mini Winter Cup

Na střeše Galerie Harfa vyvrcholí Mini Winter Cup

Na otevřených zimních stadiónech v Bruntále, Dobříši, Povrlech a Žamberku proběhly v závěru prosince 2021 za účasti dvaatřiceti družstev základní kola „Mini Winter Cupu – Memoriálu Tamira Wintersteina“.

Banner

Postup do finálového turnaje, který se uskuteční v lednu 2022 v Praze, si vybojovaly BK Havlíčkův Brod, HC Klatovy, HC Kometa Brno, HC Litvínov, HC Stadion Litoměřice, HC Uherské Hradiště, HK Lev Slaný a SK Prostějov 1913. Finálový turnaj proběhne na střeše Galerie Harfa, účastnící budou rozděleni ve dvou skupinách a hrát se bude na 2 x 20 minut.

„Mini Winter Cup – Memoriál Tamira Wintersteina“ je celostátní seriál turnajů pod otevřeným nebem, určený pro hráče a hráčky ročníku 2011. Desetiletí hokejisté na nich dostávají příležitost vyzkoušet si prostředí, v němž začínali jejich slavní předchůdci a zahrát si podle modelu zámořských Winter Classic.

Poháru se účastní klubová družstva složená z chlapců i dívek, hraje se podle pravidel minihokeje a turnaje doprovází i zajímavý doprovodný program.

Rozpis zápasů finálového turnaje:

Citáty

phpX5GKoE
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Hráč musí hokej milovat, mít zápal a bavit se tím. Ať mladý hokejista dělá i jiné sporty, já jsem hrál aktivně vedle hokeje fotbal a tenis.“

TOPlist