Týden hokeje v Táboře

Týden hokeje v Táboře

Podruhé v poměrně krátké době zavítala na táborský zimní stadion celorepubliková akce Týden hokeje konaná v rámci projektu Pojď hrát hokej. A také tentokrát u toho bylo spoustu zábavy.

Banner

Pondělní odpoledne se možná stalo startovním bodem budoucí hokejové kariéry pro 15 dětí. Na ploše si vyzkoušely bruslení, hokej, hru s míčem a jiné kratochvíle, které jim měly přiblížit kouzlo zážitků na ledě. Jejich rodiče se dozvěděli mnohé o přínosu hokeje a sportu jako takového i o tom, co znamená mít doma malého hokejistu.

„Celá akce proběhla v pořádku. Děti, které přišly, to podle našich postřehů bavilo a určitě se nenudily,“ poznamenal trenér a organizátor Týdne hokeje v Táboře Jan Boháč. „Důležité je, že všechno zvládly bez slziček a vesměs s úsměvem na tváři. Domů asi odcházely dost unavené, ale to je ve finále jen dobře,“ dodal.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Táboře najdete zde.

Citáty

phpUhStPw
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Je lepší v teplých měsících hrát baseball, tenis nebo lakros, třeba i za deště. Nebo plavání, neorganizovaný fotbal, jízda v terénu na kole. Házeli jsme míče o zeď, mixovali dohromady spousty dalších her. Všichni dobří hráči to tak dělali. Specializace na hokej začala až po 14 letech.“