Týden hokeje s KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Týden hokeje s KLH Vajgar Jindřichův Hradec

Dne 27. ledna 2018 Hokejový klub Vajgar Jindřichův Hradec pořádal pro nejmenší zájemce z Jindřichova Hradce a jeho okolí o nejpopulárnější hru, kterou je bezpochybně lední hokej, na Zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci akci pod záštitou Českého svazu ledního hokeje akci s názvem Týden hokeje.

Tato propagační akce již byla třetí v pořadí a měla za úkol přivést na ledovou plochu nejmenší z Jindřichova Hradce a okolí.

Na malé zájemce a jejich rodiče čekali pracovníci, trenéři a hráči klubu, aby jim přiblížili tento národní sport. Po vyplnění přihlášky a obdržení upomínkových a propagačních materiálů děti obdržely dres, na který jim na jejich přání hostesky vyplnily jméno.

Po vyplnění přihlášky děti a rodiče navštívili šatnu, kde na všechny čekali mladí hokejisté a trenéři s ukázkami výzbroje. Po úvodním zahřívacím kole a povídání o hokeji šly děti i s rodiči na ledovou plochu, kde se jim věnovali trenéři hokejového klubu.

Děti, které prvně stály na ledě, mohly využít praktických pomůcek, které dal k dispozici hokejový svaz. Celkem se plánované akce zúčastnilo 12 dětí spolu s rodiči. Všichni zúčastnění byli spokojeni a odcházeli s úsměvem na tváři.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje s KLH Vajgar Jindřichův Hradec najdete zde.

Citáty

phpUMFfEM
Andrej Šustr

obránce Tampy Bay Lightning

„Musíte si uvědomit, že pokud se vám nechce, tak se na vaše místo čeká dalších x hráčů, kteří jsou ochotní tomu obětovat cokoliv. "

TOPlist