Projekt Pojď hrát hokej si v rámci ostravského Sporťáčku prohlédlo 3500 lidí

Projekt Pojď hrát hokej si v rámci ostravského Sporťáčku prohlédlo 3500 lidí

Festival sportu Sporťáček zavítal v sobotu 2. září do Ostravy a projekt Pojď hrát hokej u toho nemohl chybět. Na akci, které se osobně zúčastnil i olympijský vítěz z Nagana Milan Hnilička, zavítalo více než 3500 návštěvníků.

Kde dál si děti mohou vyzkoušet v rámci Sporťáčku hokej?
  • 9. 9. v Praze
  • 16. 9. v Brně
  • 23. 9. v Plzni
  • 28. 9. v Litvínově

Nabídka ostravského Sporťáčku byla opravdu bohatá. Děti si mohly prohlédnout a zkusit sporty jako karate, korfbal, ale samozřejmě i hokej. Ten byl prezentován ve stánku Pojď hrát hokej, kde se případným zájemcům věnovali i David Moravec nebo Milan Hnilička.

Bývalý brankář si s dětmi zadováděl i na hřišti a rozdal cenné rady. „„Pro naše děti je to super akce. Mně se líbí si s nimi hrát. Už mě okopali na fotbale a trošku mě osekali na hokejbale,“ vyprávěl Hnilička, který si s dětmi vyzkoušel i jiné sporty. Kromě toho si všichni příchozí mohli u stánku Pojď hrát hokej vyzkoušet střelbu na branku a další zajímavé disciplíny. Ostatně všem příchozím šel příkladem sám hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, který si pod dohledem Milana Hniličky sám vyzkoušel dát branku.

Ostravský Sporťáček nebyl prvním ani posledním festivalem sportu v tomto roce. Děti se na stejnou akci mohou těšit a hokej si vyzkoušet i v sobotu 9. 9. v Praze, 16. 9. v Brně, 23. 9. v Plzni a 28. 9. v Litvínově.

Citáty

phpj1OsJZ
Michal Broš

mistr světa a čtyřnásobný český šampion

„Měl jsem období, kdy jsem do kabiny nechodil ani tak kvůli hokeji jako kvůli kamarádům.“

TOPlist