Upozornění pro návštěvníky Týdne hokeje v Šumperku, Třebechovicích pod Orebem, Žamberku a Hronově

Upozornění pro návštěvníky Týdne hokeje v Šumperku, Třebechovicích pod Orebem, Žamberku a Hronově

Chystáte se navštívit Týden hokeje v Šumperku, Hronově, Třebechovicích pod Orebem, nebo v Žamberku? V tom případě pro vás máme dvě informace. Vzhledem k tomu, že v těchto klubech ještě není připraven led, nemusíte s sebou dětem nosit brusle. I tak ale děti o nic nepřijdou. Naopak. O to více hokejových dovedností vyzkouší mimo ledovou plochu. Program bude i tak plný zábavy.

Na šumperském zimním stadionu momentálně probíhá rekonstrukce, v Třebechovicích pod Orebem, v Žamberku a v Hronově ještě není ledová plocha k dispozici. Z těchto důvodů se pořadatelé Týdne hokeje uchýlili k uspořádání tzv. suché varianty této akce.

A tato varianta nebude v žádném případě méně zábavná než ta na ledě. Pro děti bude připraven v podstatě podobný program jen s tím rozdílem, že si vyzkouší připravené disciplíny na stanovištích mimo led. K dispozici bude střelba na branku, slalomy mezi překážkami, zábavné hry s ostatními dětmi a mnoho dalšího.

Suchá varianta Týdne hokeje proběhne v:

Program bude koncipován tak, aby se příchozí děti dozvěděly, jak zhruba probíhá hokejová příprava na suchu a případně si pak podobná cvičení, jaká pro ně budou připravena na Týdnu hokeje, mohly zkoušet i samy doma. Právě tato cvičení jsou pro malého hokejistu stejně důležitá jako samotné bruslení. Dítě tak rozvíjí svou motoriku a sportovní um, který může následně uplatnit nejenom v hokeji, ale i v dalších sportech.

Program pro rodiče bude stejný jako všude jinde. Budou mít příležitost seznámit se s ledním hokejem, s tím, co pro zdravý rozvoj dítěte přináší a s jakými nároky je spojen, včetně možností jeho provozování v jednotlivých městech a regionech.

Prosíme tak všechny rodiče, kteří mají se svým dítětem v plánu dorazit na jednu z těchto tří akcí, aby si s sebou nenosili brusle. V Šumperku bude Týden hokeje pořádán hned vedle zimního stadionu ve Sportovní hale TJ Šumperk, v Třebechovicích pod Orebem na hřišti Základní školy Třebechovice pod Orebem a v Žamberku na zimním stadionu, kde tou dobou nicméně ještě nebude ledová plocha. V případě dalších dotazů kontaktujte prosím přímo zástupce klubů.

Kontakty na jednotlivé kluby:

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“

TOPlist