Projekt Pojď hrát hokej se představil na Sporťáčku v Českých Budějovicích

Projekt Pojď hrát hokej se představil na Sporťáčku v Českých Budějovicích

Stejně jako ve Zlíně nebo v Karlových Varech se náborový festival Sporťáček uskutečnil i v Českých Budějovicích. A stejně jako v předchozích případech měl i tentokrát projekt Pojď hrát hokej na této sportovní akci svůj stánek.

Prohlédnout a vyzkoušet si hokejovou výstroj, zkusit střelbu na branku nebo třeba slalom s tenisákem. Takové aktivity byly připraveny pro malé zájemce o hokej u stánku projektu Pojď hrát hokej na festivalu Sporťáček. Tato náborová akce se koná po celém Česku a snaží se dětem představit nejrůznější druhy sportů a možnosti, jak začít sportovat.

V rámci českobudějovického Sporťáčku se dětem u hokejového stánku Pojď hrát hokej věnoval olympijský vítěz a bývalý vynikající hokejista Martin Procházka, Malým dětem předával nejenom své zkušenosti, ale i rady, jak začít s hokejem.

Pro děti byly navíc u stánku připraveny upomínkové předměty jako odznáčky, samolepky nebo omalovánky. Pro rodiče poté informační letáky a informace ohledně Týdnu hokeje (více info zde).

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."

TOPlist