Týden hokeje v Trutnově

Týden hokeje v Trutnově

Dne 28. 1. 2018 se v Trutnově na zimním stadionu uskutečnila pod záštitou ČSLH v rámci projektu Pojď hrát hokej třetí náborová akce Týden hokeje.

Akci vedení klubu hodnotí jako zdařilou, zúčastnilo se jí 26 malých dětí, které byly doprovázeny cca. 40 rodiči. V rámci programu na ledě, který trval 60 minut, se věnovalo všem příchozím dětem pět trutnovských trenérů a pět hráčů z mladšího a staršího dorostu.

V této časové dotaci po dobu 20 minut byla provedena na 1/3 hřiště ukázka minihokeje a tréninkové jednotky v časové dotaci 40 minut, která byla veřejnosti prezentována prostřednictvím ozvučení, včetně opakované hymny projektu Pojď hrát hokej.

Děti byly rozděleny na pět stanovišť převážně s herní tématikou, následně se malí hokejisté na všech stanovištích vystřídali. Na závěr celé akce došlo ke společnému focení.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Trutnově najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“

TOPlist