Týden hokeje v HC Boskovice

Týden hokeje v HC Boskovice

V sobotu 25. září 2021 si mohly děti zábavnou formou vyzkoušet, jaké je to být hokejistou nebo hokejistkou. Hokejový klub HC Boskovice pro rodiče a jejich ratolesti připravil na zimním stadionu akci v rámci projektu Pojď hrát hokej, který má za cíl přivést co největší počet dětí k hokeji. Cílem tohoto projektu je také zvýšení dostupnosti ledního hokeje pro děti a vyvracení některých mýtů. Těmi největšími jsou vysoká finanční nákladnost pro rodiče, nebezpečnost a přílišná fyzická náročnost.

Banner

Po registraci šly děti oděné do nových dresů na ledovou plochu, kde jim trenérka bruslení a mladí trenéři pomáhali s jejich prvními hokejovými krůčky. Mezitím byli rodiče seznámeni s filozofií našeho klubu.

Závěrečná část akce proběhla společným focením a vítězným pokřikem.

Akce se všem líbila. Rodiče získali odborné informace, děti se pobavily a všichni tak okusili krásu unikátního sportu – ledního hokeje.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Boskovicích najdete zde.

Citáty

phpl0UY4f
Dominik Hašek

Brankář s vysokoškolským titulem

Pokud hráč nemá šanci hrát nejvyšší ligu, ale chce zůstat u dobrého hokeje a tu možnost dostane na univerzitě, tak je to skvělá věc a já tuhle myšlenku univerzitní ligy jedině podporuju.