Týden hokeje v Břeclavi

Týden hokeje v Břeclavi

32 dětí, takový byl počet těch, které přišly v doprovodu se svými rodiči v sobotu 26. ledna na zimní stadion do Břeclavi v rámci akce Pojď hrát hokej. „Je to krásné číslo a z toho počítáme, že zhruba dvacet dětí je úplně nových a přišly poprvé, “ řekl trenér Filip Hrbatý.

Banner

Po registraci děti obdržely dárky. Určitě největší radost jim udělal dres Českého hokeje s nových logem. Poté byla pro ně a jejich rodiče připravená ve V.I.P. místnosti stadionu prezentace o mládežnickém hokeji, aby se všichni dozvěděli vše potřebné o tomto sportu, potažmo klubu.

Tou dobou už na ledě probíhal ukázkový trénink jejich starších kamarádů, kteří nově příchozím dětem ukázali, jak moc mají hokej rádi a co všechno se za dva roky naučili. Pak už brusle nazuli i noví nedočkavci a vydali se vstříc novému dobrodružství plnému her a zábavy na ledě.

„Z akce mám opět velkou radost. Někteří rodiče se po skončení informovali na tréninky přípravky. Zajímalo je, kdy a jak na ně můžou docházet, takže to vypadá, že spousta dětí začne chodit. Z jedné vesnice dorazil klučina s americkým jménem. Bylo by fajn, kdyby s takovým jménem hrál za klub HC Lvi Břeclav,“ uzavřel příjemné zimní dopoledne trenér Hrbatý.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Břeclavi najdete zde.

Citáty

phpXBVl4e
Jaromír Jágr

Olympijský vítěz a nejlepší český hráč historie v NHL

„Jestliže chceš být lepší než kdokoliv jiný, musíš pracovat tvrději než kdokoliv jiný. Žádné jiné tajemství v tom nehledej.“